Skip links

Projelerimiz

Pika Enerji olarak dahil olduğumuz projelerimiz

İrgeler Fidancılık Projesi

Tamamlanan Projelerimiz

 1. Atıksu Arıtma Tesisleri Kapasite Artırım ve Revizyon İşi kapsamında trafo merkezleri ve MCC güç kumanda merkezlerinin kurulumu, devreye alma çalışmaları ( İnegöl Organize Sanayi Bölgesi, Siemens, Alkataş)
 2. Vomm Kurutma Santrali Tesisi Trafo Merkezi , Alçak Gerilim ve MCC Scada Merkezinin kurulumu, devreye alınması ve işletilmesi projesi (60 ton/gün kapasiteli) (İnegöl Organize Sanayi Bölgesi, Italy Vomm Company)
 3. 2+2 MW Kojenerasyon Santrali kurulumu, devreye alınması ve işletilmesi projesi (İnegöl Organize Sanayi Bölgesi, İltekno )
 4. 14 adet Trafo Dağıtım Merkezinin açık şalttan kapalı şalta çevrilmesi ve 119 adet metal enclosed Orta Gerilim Hücre montajı, testleri, devreye alınması, röle selektivitesinin yapılması projesi ( İnegöl Organize Sanayi Bölgesi, Schneider, Eliztaş)
 5. Bus SMS Kurutma Santrali Tesisi Trafo Merkezi , Alçak Gerilim ve MCC Scada Merkezinin kurulumu, devreye alınması ve işletilmesi projesi (90 ton/gün kapasiteli) (İnegöl Organize Sanayi Bölgesi, Bus SMS Germany)
 6. Bebka destekli 65.000 m3/gün kapasiteli Ön Fizikokimyasal Arıtma Tesisi Trafo Merkezi, AG Merkezlerinin kurulumu, devreye alınması ve işletilmesi projesi (İnegöl Organize Sanayi Bölgesi, Artaş)
 7. 000.000 kcal akışkan yataklı kazan ünitesine sahip atık çamur yakma tesisi Trafo Merkezi , Alçak Gerilim ve MCC Scada Merkezi kurulumu , devreye alınması ve işletilmesi projesi (İnegöl Organize Sanayi Bölgesi, Mimsan, Merkon)
 8. İnegöl Organize Sanayi Bölgesi Enerji Scada Merkezinin kurulumu projesinin yönetilmesi, Elektrik Dağıtım Merkezleri ile haberleşme, fabrika çıkışlarına magnetik debimetre takılarak atıksu debi değerlerinin ölçülmesi ve verilerin enerji scada sistemine entegrasyonu projesinin yönetilmesi işi (İnegöl Organize Sanayi Bölgesi, Mikrodev)
 9. 75 m3/gün kapasiteli atıksu arıtma ve su geri kazanım tesisi elektrik otomasyon panosu projelendirilmesi, (sıvı seviye ölçümü, magnetik debi ölçümü, pH ölçümü) enstruman seçimi, PLC ve HMI scada panel yazılımlarının yapılması, saha montajı ve devreye alma işi. (Burkasan Atık Yönetimi)
 10. Paratoner direkleri montajı ve fonksiyon topraklama tesisatları yapımı işi. (Çilek Mobilya)
 11. 36 kV OG hücreleri, 1600 KVA transformatör tesisleri, ADP panoları, kompanzasyon panoları, güç ve aydınlatma busbarları projelendirme, kurulum ve devreye alma işi (Deniz Holding ACN Tekstil)
 12. 36 kV OG hücreleri, 1200 KVA transformatör tesisleri, ADP panoları, kompanzasyon panoları (Çilek Mobilya)
 13. 20.000 m2 lojistik depo aydınlatma ve güç tesisleri (Çilek Mobilya)
 14. 250 A Busbar tesisatı ve enerji alt yapısı (Ortakçı Cam)
 15. 36 kV OG hücreleri, 1600 KVA transformatör tesisleri (Adarad Döküm)
 16. 295 kwp DC Çatı Tipi Güneş Enerji Santrali yapımı işi (İrgeler Tarım)
 17. 1,6 mwp DC Çatı Tipi Güneş Enerji Santrali yapımı işi (Ets Ezgi Tekstil)
 18. 266 kwp DC Çatı Tipi Güneş Enerji Sanrtali yapımı işi (İslamoğlu Çevre)

Devam Eden Projelerimiz

 1. 2000 Kva Trafo ve modüler hücreli şalt tesisi kurulumu (ÖZEL TEKSTİL)
 2. 240 kwp DC Çatı Tipi Güneş Enerji Santrali yapımı işi (MODA MASSA )
 3. 920 kwp DC Çatı Tipi Güneş Enerji Santrali yapımı işi (ESF TEKSTİL)
 4. 290 kwp DC Çatı Tipi Güneş Enerji Santrali yapımı işi (ASALET CAM)
 5. 790 kwp DC Çatı Tipi Güneş Enerji Santrali yapımı işi (OMTEC OTOMOTİV)
 6. 400 V Enerji ve Kompanzasyon Panoları revizyonu işi (ECZACIBAŞI HOLDİNG)