Skip links

Hakkımızda

Pika Mühendislik, enerji üretim, iletim ve dağıtım sistemlerinde ihtiyaç duyulan yüksek kalitede hizmet sunmak adına 2015 yılında kurulmuştur. 2021 yılında yeni ismiyle Pika Enerji olarak sektörel faaliyetlerine devam etmektedir.

Pika Enerji, PV modül üretimi alanlarında Avrupa`nın önde gelen entegre güneş enerjisi şirketlerinden

Smart Güneş Teknolojileri Phono Solar`ın bölge bayisi olup anahtar teslim GES kurulumu yapan EPC firmasıdır.

Organize Sanayi Bölgeleri başta olmak üzere  15 yılda edindiğimiz saha ve anahtar teslimi proje uygulamaları tecrübemizle, projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz profesyonel çözümleri sağlıyoruz.

%100 müşteri memnuniyeti sağlamak en temel ilkemizdir.

Değer Mühendisliği

Tüm süreçlerimizin optimum düzeyde verimlilikte yürümesi için üretimden kuruluma değer mühendisliği anlayışı ile çalışıyoruz. Bu anlayış ile performans, kalite ve maliyet üçgenini mükemmelleştirecek bir mühendislik stratejisi geliştirerek sektöre değer katan bakış açımızı ortaya koyuyoruz. Gelecek için “değer” üretiyoruz.

Kalite Anlayışı

Kaliteyi bir bütün olarak ele alıyor, panel üretiminden sevkiyata, saha montajına kadar tüm faaliyetlerimizi yüksek standartlarda kalite anlayışımız ile gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızın bir çıktısı olan kalite anlayışımız sayesinde ürün ve hizmetlerimizin, beklentiyi her zaman aynı standartlarda karşılayacağının garantisini veriyoruz.